Przedstawiamy najnowsze siedzisko HAGS, która zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci i dorosłych.
Doskonałe wykonanie, estetyczne i bezpieczne! To domena urządzeń szwedzkiego producenta HAGS. Jeśli bawić się i cieszyć to tylko z nami!
Huśtawka posiada innowacyjne siedzisko przygotowane dla osoby dorosłej i dziecka, łańcuchy laminowane w gumowej osłonie chronią dłonie.
Zabawa przeznaczona dla dorosłych i dla dzieci od 6 lat.

 

Podwójna zabawa! Obudź w sobie dziecko razem ze swoim dzieckiem i bujaj w chmurach!


Więcej o produkcie >>

Interaktywne urządzenie dźwiękowe do huśtawki.
 
Son-X Octavia jest interaktywnym urządzeniem dźwiękowym, które zachęca dzieci do aktywnej zabawy na zewnątrz. Urządzenie można montować na łańcuchach huśtawek w przedszkolach, szkołach, osiedlowych placach zabaw i innych. Wydawany dźwięk dodaje im pewności siebie, dzieci spędzają więcej wolnych chwil na świeżym powietrzu.
 
Teraz i Wasza huśtawka może nabrać bardziej nowoczesnej formy i sprawić, że zabawa maluchów będzie bardziej radosna

son_x_octavia2

Interaktywne urządzenie dźwiękowe do huśtawki.
 
 
Son-X Octavia jest interaktywnym urządzeniem dźwiękowym, które zachęca dzieci do aktywnej zabawy na zewnątrz. Urządzenie można montować na łańcuchach huśtawek w przedszkolach, szkołach, osiedlowych placach zabaw i innych. Wydawany dźwięk dodaje im pewności siebie, dzieci spędzają więcej wolnych chwil na świeżym powietrzu. Podczas huśtania się, gdy dziecko osiągnie pewną wysokość jest ono nagradzane dźwiękiem Son-X Octavia.
Po osiągnięciu kolejnej wysokości - poziomu następuję kolejna nagroda w postaci innego dźwięku. Son-X Octavia nie potrzebuje podłączania kabli, Son-X działa za pomocą energii słonecznej! Urządzenie posiada głośniki, które są umocowane do dołu aby powodować lepszy efekt dźwiękowy
 
Teraz i Wasza huśtawka może nabrać bardziej nowoczesnej formy i sprawić, że zabawa maluchów będzie bardziej radosna.

 

więcej na www.son-xplay.pl

 

HAGS_Vision

Aplikacja HAGS Vision pozwoli Ci na wyposażenie dowolnej przestrzeni takiej jak: plac zabaw, klub fitness - siłownia, park i inne, w urządzenia HAGS. Wystarczy wybrać produkt z listy i dostosować do danego tła. Teraz zrób zdjęcie i zapisz w albumie lub wyślij znajomemu na adres e-mail. Aplikację można pobrać na stronie App Store na swojego iPhone, iPad lub iPod touch

hags-lille

 

Na rynek została wprowadzona nowa seria huśtawek "Swing Mini". HAGS LILLIE to huśtawka opracowana specjalnie na potrzeby najmłodszych dzieci. Z serii tej dostępne są trzy warianty siedzisk: tradycyjne płaskie, pampers dla maluchów oraz miejsce kumplowskie typu koszyk, gdzie miejsce na rozhuśtaną zabawę znajdzie kilkoro dzieci.