Interaktywne urządzenie dźwiękowe do huśtawki.
 
Son-X Octavia jest interaktywnym urządzeniem dźwiękowym, które zachęca dzieci do aktywnej zabawy na zewnątrz. Urządzenie można montować na łańcuchach huśtawek w przedszkolach, szkołach, osiedlowych placach zabaw i innych. Wydawany dźwięk dodaje im pewności siebie, dzieci spędzają więcej wolnych chwil na świeżym powietrzu.
 
Teraz i Wasza huśtawka może nabrać bardziej nowoczesnej formy i sprawić, że zabawa maluchów będzie bardziej radosna

son_x_octavia2

Interaktywne urządzenie dźwiękowe do huśtawki.
 
 
Son-X Octavia jest interaktywnym urządzeniem dźwiękowym, które zachęca dzieci do aktywnej zabawy na zewnątrz. Urządzenie można montować na łańcuchach huśtawek w przedszkolach, szkołach, osiedlowych placach zabaw i innych. Wydawany dźwięk dodaje im pewności siebie, dzieci spędzają więcej wolnych chwil na świeżym powietrzu. Podczas huśtania się, gdy dziecko osiągnie pewną wysokość jest ono nagradzane dźwiękiem Son-X Octavia.
Po osiągnięciu kolejnej wysokości - poziomu następuję kolejna nagroda w postaci innego dźwięku. Son-X Octavia nie potrzebuje podłączania kabli, Son-X działa za pomocą energii słonecznej! Urządzenie posiada głośniki, które są umocowane do dołu aby powodować lepszy efekt dźwiękowy
 
Teraz i Wasza huśtawka może nabrać bardziej nowoczesnej formy i sprawić, że zabawa maluchów będzie bardziej radosna.

 

więcej na www.son-xplay.pl